KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443323
nr 1544 3323
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Ej signerad. Olja på duk, 34x24 cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:31:29
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr